Starostlivosť o darcov a darkyne Amnesty International

Amnesty International Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,33 EUR/hod.prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oslovovanie potenciálnych darcov a darkýň cez telefón
spolupráca vo fundraisingovom tíme
spoluorganizovanie a účasť na akciách Amnesty International
aktívne oslovovanie ľudí na podujatiach, kde je Amnesty prítomná

Súčasťou žiadosti MUSÍ byť aj motivačný list v ktorom minimálne 200 slovami opíšete prečo máte záujem pracovať v Amnesty International.

práca z domu možná výlučne z nasledovných miest, v ktorých má Amnesty zastúpenie: Bratislava, Žilina, Banská Bystrica.

flexibilná pracovná doba, podľa vzájomnej dohody
práca vhodná pre študentov nad 18 rokov formou brigády
druh pracovného pomeru: na dohodu (brigáda) do 20 hodín/týždeň

Súčasťou žiadosti musí byť aj motivačný list v ktorom minimálne 200 slovami opíšete prečo máte záujem pracovať v Amnesty International.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov a uchádzačky, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

má nadšenie pre ľudské práva a verí, že veci sa dajú meniť
je komunikatívny/a a nebojí sa osloviť ľudí
vie a chce pracovať v dynamickom a motivovanom tíme
rád objavuje nové metódy, procesy, nástroje či možnosti práce
verí, že ľudské práva prináležia všetkým rovnako bez rozdielu

Amnesty International je celosvetové hnutie ľudí usilujúcich sa o dodržiavanie ľudských práv na celom svete. Jeho úlohou je vykonávať výskum a aktivity zamerané na prevenciu a zastavenie vážnych porušovaní práv v oblasti fyzickej a mentálnej integrity, slobody svedomia a prejavu a práva na ochranu pred diskrimináciou v rámci kontextu svojej práce, ktorou je presadzovať dodržiavanie ľudských práv.
AI má v súčasnosti po celom svete viac než 3,2 milióna členov, sponzorov a pravidelných prispievateľov z viac než 150 krajín a regiónov sveta. V roku 1977 získala Nobelovu cenu mieru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3870092  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 3,33 EUR/hod.