A cég rövid jellemzése

Sme dovozca a distribútor autodoplnkov a leteckých dielov. Naša ponuka pozostáva z niekoľkých tisíc produktov s osobitným dôrazom na všeobecne známe osvetlenie automobilov. Naši dodávatelia sú osvedčenými obchodnými partnermi doma i v zahraničí. Vďaka tomu produkty, ktoré ponúkame, zodpovedajú očakávaniam našich zákazníkov, čo sa týka kvality aj ceny.

Teljes jellemzés megjelenítése
Našimi príjemcami automobilového príslušenstva sú veľkoobchodníci s automobilmi, distribútori náhradných dielov, ako aj automobilové obchody nielen v Poľsku, ale aj v Španielsku, Portugalsku, Grécku, Rakúsku, Nemecku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. Na druhej strane vyvážame diely pre lietadlá do európskych aj ázijských krajín.

Rozvoj spoločnosti by nebol možný bez skúsených a zodpovedných zamestnancov. V ére pokroku v oblasti IT, v ktorej čoraz viac využívame moderné nástroje, napríklad platformu B2B, na spoluprácu s našimi obchodnými partnermi, nezabúdame, že priamy kontakt so zákazníkom je stále veľmi dôležitým prvkom v podnikaní. Preto naše obchodné oddelenie v súčasnosti pozostáva z približne desiatky ľudí, ktorí sú v neustálom kontakte so svojimi zákazníkmi.

Naša obchodná ponuka sa neustále rozširuje o nové produkty, ktoré zodpovedajú súčasným trendom na trhu, ako aj o nové produkty, ktoré nie sú k dispozícii v ponuke našich konkurentov. Celý sortiment si môžete pozrieť na našej domovskej stránke, kde sú výrobky zoradené podľa kategórií.

Pozývame vás na spoluprácu!

Zákaznícky servis: 666 344 000

Údaje o spoločnosti:
AMiO Sp.z o.o. (PL)
ul. Korczoka 14
41-806 Zabrze
NIP: PL6482786722

Teljes jellemzés elrejtése