Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor/ka výroby Holíč

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
ihned
739 - 1 000 EUR/mesiacdochádzkový bonus 50 € za mesiac príplatky nad rámec zákoníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká práca Ťa čaká?
• naťahovaní a zahýbaní kože a koženky
• nanášanie lepidla na kožu a ostatné polotovary potrebne pre výrobu
• na pracovisku budete kompletne zaškolený

Stačí Ti:
• plnoletosť
• trocha manuálnej zručnosti
• ochota pracovať v trojzmennej prevadzku - PO - PÁ (7,5 hod)
Nástupy možné IHNED!
Místo výkonu práce HOLÍČ, Slovensko

Čo Ti môžeme ponúknuť?
• nástupná mzda 739 € + prémie
• pri odpracovaní mesačného fondu zárobok od 750 € do 1000 € v čistom
• možnosť komfortného ubytovania
• prispevok na stravu 3,83 € / zmena
• nadštandardné zmenové príplatky
• možnosť pravidelných týždeních ZÁLOH
• možnosť práce nadčas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože - palubné dosky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automotive

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.
ID: 4042854  Megjelentetés dátuma: 8.3.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac