=IF(ISERROR(VLOOKUP("Excel expert", Your_Skills, 1, FALSE)), "Do nothing", "Join us!")

Amgen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si expert v Exceli? Baví ťa práca s dátami a IT? Zaujíma ťa oblasť marketingu a financií? Pridaj sa k nám!

- podpora pri správe CRM systému Veeva (teritoriálne nastavenia, vytváranie reportov,...)
- ad hoc analýzy predaja
- tvorba reportov a dashboardov v Tableau a Exceli
- základná podpora a pomoc v IT pre zamestnancov
- administratívna podpora finančného a SME oddelenia

- možnosť dlhodobej brigády
- flexibilný pracovný čas
- práca vhodná pre študenta vysokej školy
- možnosť kariérneho rastu a získavania skúseností v originálnej biotechnologickej spoločnosti
- firemný notebook
- vzdelávanie počas pôsobenia vo firme

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Manažment, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- analytické myslenie
- schopnosť riešiť problémy
- flexibilita
- precíznosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota pomáhať ostatným
- znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)
- schopnosť učiť sa a rýchlo sa zorientovať v nových úlohách
- zaklady programovania (VBA) a relačných databáz výhodou

Amgen is one of the world’s largest independent biotechnology companies. For more than 40 years, Amgen has pioneered biotechnology breakthroughs, to bring medicines from laboratory to the patient. Amgen has not only discovered and developed innovative human therapeutics, but has invested in manufacturing capability and support services to deliver these therapies to medical teams around the world.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3779315  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5€/h