Upratovačka administratívnych priestorov

AMG Facility SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
610

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárskych priestorov v administratívnej budove. Vysávanie, zmývanie podláh, utieranie prachu, vynášanie odpadkových košov a práce súvisiace s upratovaním zvereného priestoru.

V prípade záujmu posielajte Vaše kontaktné údaje emailom alebo telefonicky. Budeme Vás bližšie informovať o výberovom procese.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť, môžme požadovať doloženie referencií.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné upratovacie služby, pre firmy a subjekty štátnej správy. Pri poskytovaní služieb využívame systém manažérstva kvality ISO 9001:2015, systémy enviromentálneho manažérstva ISO 14001 a systém informačnej bezpečnosti ISO/IEC 27001.
ID: 3385293  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 610