Asistent/ka predaja - Rituals

AMERIGO, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
600 - 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výhradné zastúpenie Rituals Cosmetics pre ČR a SR príjme spoľahlivú asistentku/asistenta predaja na HPP.

Miesto výkonu práce: Bratislava

Požadujeme:

  • prax v maloobchodnom predaji – skúsenosť s predajom kozmetiky výhodou

  • záujem o rozvoj predajných zručností, komunikatívnosť a príjemný zovňajšok

  • flexibilita a samostatnosť

  • dlhodobá spolupráca

  • čistý register trestu

  • nástup ihneď

Ponúkame:

  • finančné ohodnotenie 600-1000,- €

  • práca na smeny - dlhý/krátky týždeň

  • zázemie stabilnej značky

  • úvodné školenie pri nástupe, priebežné školenia – novinky 2x ročne

  • individuálny prístup

  • firemné benefity (zľavy, stravenky, súťaže o zahraničné zájazdy a ďaľšie hodnotné ceny)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3963929  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 600 EUR/měsíc