Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Fyzioterapeut

AMBIO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiacstravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzioterapeut - samostatná práca s klientom: poskytovanie terapií, cvičení, masáží a prístrojových terapií z ponuky rehabilitačného centra.

príjemné prostredie, kolektív, motivačné bonusy

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielať e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od dĺžky praxe a absolvovaných kurzoch z oboru je finančné ohodnotenie uchádzača. Uvítame vlastnosti: empatia, šikovnosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, záujem učiť sa, ... Bližšie informácie na pohovore.

Sme súkromné zdravotnícke zariadenie s ponukou služieb: fyzioterapie, rehabilitácií - prístrojových terapií, cvičení - pohybových terapií, rôzne druhy masáží a iných terapií. Príjemné pracovné prostredie, výborný kolektív, individuálny rozpis pracovnej doby, vzdelávacie kurzy, vytvorené podmienky pre osobný rast, zamestnanecké benefity, ...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3532472  Megjelentetés dátuma: 19.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac