Guest Relations Specialist / Front office manager

Ambiente serviced apartments s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.01.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambiente Apartments hľadá nového energického kolegu/kolegyňu na niekoľko dní v týždni (part-time, 2-4 pracovné dni v týždni, aj víkendy) na dynamickú pozíciu Guest relations specialist. Ponúkaná pozícia je ako stvorená pre ľudí, ktorí milujú cestovný ruch a intenzívny kontakt a komunikáciu s ľuďmi. Na pozícií front office managera budeš v dennodennom kontakte s hosťami, prostredníctvom emailovej, telefonickej a osobnej komunikácie. Hľadáme kolegu, ktorý disponuje silnými komunikačnými schopnosťami, je otvorený, empatický, ukecaný a nevyčerpá ho žiadna otázka. Mal by si disponovať odolnosťou a pohotovým a samostatným rozhodovaním. V skratke, budeš hlavnou kontaktnou osobou pre našich hostí a osobou zodpovednou za ich pobyt od vytvorenia rezervácie, check-in, asistenciu a komunikáciu počas pobytu, fakturácie/úhrady za pobyt až po check-out. Hľadáme človeka s veľký zanietením a 100%tným nasadením, človeka s úsmevom na tvári a príjemným vystupovaním.
Práca prebieha z kancelárie alebo priamo z našich apartmánov v centre Bratislavy (BA I.). Dátum nástupu je na dohode (orientačne január 2024).

Do náplne práce patrí:
- zodpovednosť za check-in a check-out procesy, support pri contact-less ubytovaní hostí
- práca s rezervačným a platobnými systémami
- e-mailová a telefonická komunikácia s hosťami (využívanie cudzieho jazyka na dennej báze)
- práca s OTA's platformami (booking.com, airbnb a iné).
- pohotové riešenie ad hoc situácií a requestov hostí
- koordinácia chyžných
- inovatívny a aktívny prístup k práci
- záujem o hostí, ochota poradiť a pomôcť
- príležitostné kontroly apartmánov

Náš nový kolega by mal byť energický, vždy dobre naladený s "can do" approach a mal by s rozvahou zvládnuť riešenie rôznorodých situácií (hosť nevie nájsť ubytovanie/hosť sa vymkol/hosť si zabudol na apartmáne nabíjačku...:)). K jeho silným stránkam musí patriť komunikatívnosť a výborný prejav (telefonický, emailový). Dôležitý je tiež pozitívny vzťah k technológiám, pretože hoci ponúkame ubytovanie na apartmánoch, tvoja práca bude najmä v online priestore.

Čo ponúkame:
- flexibilnú pracovnú dobu (práca na 2-4 dni v týždni, pracovný deň je od 09.00-19.00).
- zaujímavú a kreatívnu náplň, prácu s ľuďmi z rôznych krajín a kultúr
- prácu v renomovanej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu už od roku 2008
- možnosť používania cudzieho jazyka na dennej báze
- dlhodobú spoluprácu a kariérny posun
- mobilný telefón a laptop
- práca na živnosť / pri študentoch na dohodu o brigádnickej práce pre študenta

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu posielajte prosím svoje životopisy na [email protected]. Motivačný list je výhodou, ideálny kandidát žije v Bratislave alebo okolí a je denným študentom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Hoteliérstvo, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť anglického jazyka, iné jazyky sú výhodou
- Aktívne a zodpovedné pristupovanie k problémom
- Pozitívny proklientský prístup, "can do" approach
- Výborné komunikačné schopnosti, schopnosť pohotovo a príjemne reagovať aj v stresových situáciách
- Samostatnosť v rozhodovaní
- Schopnosť pracovať v digitálnom svete (rezervačné a platobné systémy, OTA's platformy)

Ambiente Serviced Apartments je spoločnosť, ktorá svojimi službami predstavuje alternatívu hotelierstvu. Zaoberáme sa krátkodobým a dlhodobým prenájmom apartmánov v centre hlavného mesta a mesačne ubytovávame bezkontaktne stovky hostí prichádzajúcich do Bratislavy za účelom pracovnej cesty alebo oddychu.
ID: 2330211  Megjelentetés dátuma: 30.11.2023  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.