Chyžná - upratovanie apartmánov v Bratislave

Ambiente serviced apartments s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
Od 8 EUR/hod.Spolupráca je možná iba formou živnosti/ na dohodu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú, zodpovednú a skúsenú chyžnú do nášho tímu, ktorá bude zodpovedná za komplexné upratovanie a dôslednú kontrolu apartmánov v Bratislave. Apartmány sa upratujú každý deň, preto hľadáme chyžné na pokrytie pracovných dní alebo aj víkendové chyžné, ktoré budú pracovať počas víkendu. Chyžná bude zároveň zodpovedná za dokladanie kľúčov do keyboxov, komunikáciu s kolegami, nahlasovanie porúch a závad zistených na apartmánoch a za zabezpečenie čistoty a údržby v spoločných priestoroch prislúchajúcich k apartmánom. Nástup je možný od 01.04.2024, resp. v priebehu mesiaca marec 2024.Spolupráca je možná iba na živnosť alebo dohodu.Apartmány sa nachádzajú v časti Bratislava- Staré mesto, Ružinov a Nové mesto (okolie letiska).

Pracovná doba závisí od počtu apartmánov na upratanie (orientačne od 10.00-17.00). Ponúkame príjemné pracovné prostredie a podmienky. Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.

Vopred ďakujeme za zaslanie Vašej žiadosti a životopisu. Vzhľadom na veľký počet žiadostí, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti, ktoré požadujeme:
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zmysel pre detail a poriadok, precíznosť
- zdravotný stav dovoľujúci fyzickú prácu
- dochvíľnosť
- skúsenosti s podobnou prácou sú výhodou

Ambiente Serviced Apartments je spoločnosť, ktorá svojimi službami predstavuje alternatívu hotelierstvu. Zaoberáme sa krátkodobým a dlhodobým prenájmom apartmánov v centre hlavného mesta a mesačne ubytovávame bezkontaktne stovky hostí prichádzajúcich do Bratislavy za účelom pracovnej cesty alebo oddychu.
ID: 2148283  Megjelentetés dátuma: 1.3.2024  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.