Interiérový dizajnér

AMBIENTE design s.r.o., Dom nábytku ATRIUM

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď,dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac1200 - 1600 EUR/mesiac, prip. dohodou a odmeny zo zrealizovaných zákaziek. Výška mzdy a ohodnotenie sa bude odvíjať od skúsenosti a praxe v danom odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme interiérového/vú dizajnéra/ku so zameraním na nábytok dohovoriaceho sa plynule po anglicky, ktorý je schopný navrhnúť nášmu náročnému zákazníkovi zaujímavé a netradičné riešenia interiéru výberom nábytku, exkluzívnych a atypických tapiet, textílii, kobercov, tieniacich systémov, vankúšov, posteľnej bielizne a doplnkov podľa najnovších svetových trendov v interiérovom dizajne.
- starostlivosť o dizajnové a dispozičné riešenia showroomu
- komunikácia so zákazníkom
- odborné poradenstvo pri výbere
- technické riešenie
- zameranie interiéru
- vypracovanie cenovej ponuky
- samotná realizácia ( žehlenie, zavesenie )
- komunikácia s výrobcami a dodávateľmi.
Tvorba vizualizácii a technické myslenie sú dôležité.Základy fakturácie a šitia sú vítané.

- práca v dizajnovom prostredí
- prístup k aktuálnym svetovým trendom
- pravidelné návštevy zahraničných výstav zameraných na interiérový dizajn
Vzhľadom na špecializáciu našej firmy si nášho nového kolegu sami zaučíme.

Pozícia je vhodná aj pre absolventov, uprednostňujeme prácu na živnosť.
Životopis zasielať na e-mail spoločnosti.
Uchádzači zodpovedajúci našim požiadavkám budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SketchUp - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť s predajom nábytku

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- návrh interiéru a jeho vizuálne spracovanie
- čítanie a tvorba technických výkresov
- cit pre farby a zladenie textílii, tapiet a nábytku
- technické myslenie, základy šitia sú výhodou
- predstavivosť a precíznosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť
- ochota a záujem učiť sa nové veci
- základy fakturácie
- vodičský preukaz skupiny B je dôležitý

Interiérové štúdio Ambiente Design už viac ako 20 rokov realizuje jedinečné riešenia pre bytové interiéry, rezidencie a hotely na Slovensku a v zahraničí.
Spolupracujeme s najlepšími svetovými výrobcami interiérových textílií, nábytku a dekorácií. Náš skúsený, vysokokvalifikovaný a dynamický tím interiérových dizajnérov, architektov, technikov a projektových manažérov sa špecializuje na rôzne aspekty dizajnu.
Pri realizácii každého projektu sa snažíme vyberať materiály, farby a tvary, ktoré čo najviac odpovedajú jedinečnej atmosfére daného priestoru. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu, od vymerania, cez návrh celého interiéru, prípadnú vizualizáciu, až po realizáciu – všetko robené na mieru a presne podľa požiadaviek klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 727373  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac