Interierový architekt, dizajnér + Back office

AMBIENTE design s.r.o., Dom nábytku ATRIUM

Miesto práce
ATRIUM - dom nábytku, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
800 - 1 300 EUR/mesiacpríp. dohodou podľa pracovných skúseností, percentuálny podiel na obrate k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme našu činnosť o predaj dizajnového nábytku popredných svetových značiek a hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho tímu so skúsenosťami v predaji nábytku.
Náplň práce:
- poradenstvo a predaj dizajnového nábytku
- návrhy interiéru - 3D vizualizácie
- starostlivosť o vzhľad showroomu
- poradenstvo pri výbere produktu pre interiérové štúdia, architektov a náročného zákazníka
- spracovanie cenových ponúk
- starostlivosť o veľkoobchod s tapetami a interiérovými textíliami
- prijímanie a spracovanie objednávok
- komunikácia s dodávateľom, odberateľom
- práca v MRP účtovnom systéme, fakturácia, spracovanie objednávok
- vybavovanie reklamácii
- práca v exceli, tvorba tabuliek
- spracovanie štatistiky predaja

Práca v dizajnovom prostredí, v príjemnom kolektíve, prístup k aktuálnym svetovým trendom, pravidelné návštevy zahraničných výstav zameraných na interiérový dizajn, školenia potrebné k výkonu práce.

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielať na e-mail spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Základy

Vodičský preukaz

B

Organizačné a analytické schopnosti, výhodou je technické myslenie cit pre farby.

Interiérové štúdio Ambiente Design už viac ako 20 rokov realizuje jedinečné riešenia pre bytové interiéry, rezidencie a hotely na Slovensku a v zahraničí.
Spolupracujeme s najlepšími svetovými výrobcami interiérových textílií, nábytku a dekorácií. Náš skúsený, vysokokvalifikovaný a dynamický tím interiérových dizajnérov, architektov, technikov a projektových manažérov sa špecializuje na rôzne aspekty dizajnu.
Pri realizácii každého projektu sa snažíme vyberať materiály, farby a tvary, ktoré čo najviac odpovedajú jedinečnej atmosfére daného priestoru. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu, od vymerania, cez návrh celého interiéru, prípadnú vizualizáciu, až po realizáciu – všetko robené na mieru a presne podľa požiadaviek klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3749342  Megjelentetés dátuma: 30.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 300 EUR/mesiacpríp. dohodou podľa pracovných skúseností, percentuálny podiel na obrate k základnej mzde