Projektant - dopravné stavby

Amberg Engineering Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Projektovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie dopravných stavieb (diaľnice, rýchlostné cesty),
- podklady pre nadväzujúce činnosti,
- koordinácia projektu s profesiami,
- stretnutia s investormi,
- účasť na interných poradách.

- zázemie a podpora stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- participácia na veľmi zaujímavých projektoch na Slovensku i v zahraničí,
- nadštandardné poistenie životných rizík (smrť, úraz, choroby),
- Multisport karta,
- stravné lístky, káva na pracovisku,
- jazykové a odborné kurzy,
- podpora osobného rozvoja - workshopy, konferencie, semináre, možnosť autorizácie v SKSI,
- teambuildingové aktivity (športové, spoločenské).

V prípade záujmu je možné zvoliť miesto výkonu práce aj na našich pobočkách v nasledovných mestách:
Košice, Banská Bystrica, Žilina.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcie a dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Allplan - Základy

Počet rokov praxe

2

Je to rôznorodá a náročná práca, ktorej výkon predstavuje beh na dlhú trať. Na druhej strane však poskytuje slobodu organizovania času a participáciu na zaujímavých inovačných projektoch renomovanej spoločnosti s kvalitným know-how a dlhoročnou tradíciou. Je vhodná pre tých, ktorým je stavebná oblasť blízka, chcú sa presadiť v odbore, zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť aj v kariérnom rebríčku a v neposlednom rade očakávajú dobré finančné ohodnotenie. Od kandidáta očakávame:
- chuť pracovať a rozvíjať sa,
- zmysel pre detaily,
- ochotu prevziať zodpovednosť a postupnú samostatnosť,
- odvahu pracovať na veľkých projektoch,
- pozitívne myslenie,
- zameranie na výsledky,
- autorizačné osvedčenie SKSI je výhodou.

Ostatné znalosti:

AutoCAD – pokročilý
Civil 3D – základy
RoadPac

Švajčiarsko-slovenská spoločnosť Amberg Engineering Slovakia s.r.o., pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Postupne s rastúcimi požiadavkami na projektové kapacity sa spoločnosť rozrástla na dnešných 60 interných zamestnancov pracujúcich nielen v hlavnom sídle spoločnosti v Bratislave, na pracoviskách v Žiline, Banskej Bystrici, Prešove, Košiciach, ale aj na mnohých stavbách po celom Slovensku. Je zameraná na projektovanie, inžiniersku činnosť a dozorovanie dopravných, pozemných, podzemných a vodohospodárskych stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3864940  Megjelentetés dátuma: 29.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac