Social Media Manager - content, správa sociálnych sietí

AMALKER s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 142, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba obsahu a správa sociálnych sietí (prevažne Instagram)
Zadávanie úloh grafickému oddeleniu
Tvorba videa a úprava videa
Analýza výsledkov komunikácie na sociálnych sieťach
Komunikácia s klientmi
Nastavovanie reklamy v Facebook Business Manager

- flexibilita v rámci pracovného času
- možnosť pracovať v mladom kolektíve ľudí
- možnosť využívať firemné auto
- možnosť využívať firemné zariadenia (fotoaparáty)
- obedy zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

NUTNÉ SKÚSENOSTI V DANOM OBORE

Hypelogy je inovatívna marketingová spoločnosť, ktorá sa zaoberá budovaním instagramových profilov ľudí, spoločností, influencerov a značiek. Sme líder na Európskom trhu v marketingu na Instagrame. Naším klientom budujeme na Instagrame základňu fanúšikov, zvyšujeme dosah príspevkov, počet likov/komentárov/followerov, či prekliky na webstránku. Zviditeľnujeme profily a prinášame nových fanúšikov a potenciálnych zákazníkov už za krátky čas.
ID: 3617630  Megjelentetés dátuma: 9.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900