Predaj vianočných ozdôb na Hlavnom námestí BA

AMADEA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
22.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
50 eur/deň v ČISTOM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj drevených vianočných ozdôb na Hlavnom námestí v Bratislave

zamestnanecké výhody, firemné oblečenie, vyplácanie podľa dohody...

ponúkame dobré finančné ohodnotenie 50 EUR na deň v čistom, istú prácu na celý termín, t.j. 22.11.2018 - 23.12.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj vianočných doplnkov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

požadujeme príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, prax s predajom výhodou, štruktúrovaný životopis + foto

Jsme česká firma s mnohaletou tradicí výroby dřevěných ozdob, dekorací, dřevěných suvenýrů, dřevěného nádobí a v neposlední řadě dřevěných produktů určených pro podporu prodeje, reklamní či dárkové účely nebo použití v segmentu HOREKA. Naše výrobky můžete potkat kromě České Republiky i v zemích Evropské Unie ( např. v Německu, Rakousku, Italii, Slovensku, Polsku, Švýcarsku, Belgii, Velké Britanii, Řeckých ostrovech atd.), v zemích Ruské Federace, v Japonsku, v USA ale i v Austrálii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2798529  Megjelentetés dátuma: 8.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 50 eur/deň v ČISTOM