Opatrovateľ/ka v zariadení pre seniorov

Alžbetin Dom, o.z.

Miesto práce
Slnečné jazerá - juh, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
4,7 EUR/hod.4,70 brutto / 1 hodinu; a k tomu príplatky za noc, sobotu, nedeľu, sviatok a nadčas (čo činí s príplatkami v priemere 800 netto a viac/1 mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o prijímateľov sociálnej služby v zariadení pre seniorov v nepretržitej prevádzke.

Práca v nízkokapacitnom zariadení. Zvýhodnená cena za obedy.

Sme nízkokapacitné zariadenie pre seniorov rodinného charakteru, s počtom prijímateľov sociálnej služby 26. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí Seneckých jazier.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

akreditovaný kurz opatrovania v rozsahu 220 hodín je PODMIENKOU

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme empatickú, sociálne cítiacu, kolegiálnu osobu.

Zariadenie pre seniorov s kapacitou 26 prijímateľov sociálnej služby. Zariadenie rodinného charakteru.
Prosíme o zaslanie životopisu na adresu [email protected] Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre požadovanú pozíciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4167358  Megjelentetés dátuma: 5.1.2022  Alapbér (bruttó): 4,7 EUR/hod.