Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Prevádzkový elektrikár

ALW Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- orientácia na slaboprúd, skúšky podľa vyhlášky 718/2002, min. § 22
- práca na 2 zmeny
- pohotovostné služby cez víkendy podľa rozpisu
- vykonávanie elektroúdržby a opráv CNC a klasických strojov
- vykonávanie elektroinštalačných prác a opráv
- vykonávanie záznamov o údržbe do denníkov strojov a zariadení

- perspektívna spoločnosť s príjemným kolektívom,
- možnosť vypracovať sa na technicko-hospodársku pozíciu,
- mesačný dochádzkový bonus,
- pravidelné prehodnocovanie mzdy,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- koncoročné odmeny,
- možnosť závodného stravovania za 1,45€/obed,
- kurzy a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov,
- príspevky do III. piliera 2% z hrubej mzdy
- vitamínové balíčky
- vianočné večierky, športové aktivity spojené s varením gulášu, turistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukázateľné predchádzajúce praktické skúsenosti na pozícii elektromechanik, elektrikár alebo údržbár
- práca je vhodná aj pre absolventa študijného odboru elektromechanik

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 757300  Megjelentetés dátuma: 8.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac