Obchodno technický zástupca

Alváris Profile Systems s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky zdatný, baví Vás komunikácia s ľuďmi a chcete byť úspešný?

Potom hľadáme práve Vás.

Ponúkame:

  • možnosť individuálneho prispôsobenia regiónu podľa Vášho bydliska
  • možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • firemné benefity (napr. služobné auto, notebook a telefón aj na súkromné použitie)
  • Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca:

  • podmienkou min. SŠ strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • skúsenosti v podobnej pozícii vítaná
  • Vodičský preukaz kat. B

Náplň práce:

  • technické poradenstvo
  • vyhľadávanie nových zákazníkov
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov

V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte a pošlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 4032472  Megjelentetés dátuma: 11.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac