Výrobný pracovník hliníkových brán, plotov a zábradlí. Skvelá pracovná príležitosť aj pre absolventov !

ALUMIX, s. r. o.

Miesto práce
Rosina
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacgarancia každoročného platového prehodnotenia, kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba hliníkových plotov a zábradlí,
- základné dielenské práce: skrutkovanie, uťahovanie, pílenie, rezanie
hliníkových profilov a kompletovanie hotových brán, plotov a zábradlí,
- príprava konštrukcií pred lakovaním,
- práca vo výrobnej hale.

- každoročné platové prehodnotenie
- kvartálne odmeny
- práca v príjemnom kolektíve a pracovnom prostredí
- jednozmenná prevádzka
- možnosť nadčasov

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť Alumix s.r.o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technických výkresov, všeobecná technická gramotnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na sebe a učiť sa
- lojalita
- precíznosť, trpezlivosť a šikovnosť

Firma ALUMIX s.r.o. sa od roku 2007 profesionálne zaoberá návrhom, výrobou a montážou hliníkových plotov brán a zábradlí na celom území Slovenskej Republiky.
Sme stabilná, moderná a prosperujúca spoločnosť na trhu v tomto segmente.
Vo firme pracuje 17 stabilných zamestnancov, všetci na plný úväzok so zmluvou na dobu neurčitú.
Firma sídli vo vlastných prietoroch o rozlohe 1200 metrov štvorcových. Vďaka každoročnému nárastu zákaziek Alumix neustále investuje do priestorov, technológií, strojov a vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4130874  Megjelentetés dátuma: 27.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac