Можливість для людей з України

Vodič medzinárodnej dopravy nákladného auta kategórie C, C1, BE, C1E, CE

alu-one SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
Od 845 EUR/mesiac845 € btto zaklad, 268,80 € premia btto, k tomu preplatene nadcasy, k tomu diety dla zakona, medzirocne zvysovanie, 13. plat vo vyske zakladneho platu rozdeleny do 2 1/2 rocnych splatok, plat 1.600 - 2.000,00 podla poctu jazd EUR netto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného auta kategórie C, C1, BE, C1E, CE, preprava tovaru do Rakúska
Hľadáme zamestnanca/kyňu pre dodávku našich okien , dverí a fasád z hliníka.
Naše výrobky sa exportujú k obchodníkom alebo na stavby väčšinou do Rakúska
niekedy do Nemecka a Švajčiarska.
Pri plánovaných trasách je predovšetkým pre nás samozrejmosťou kolegiálne rozdelenie moderného vozového parku . Náš vozový park sa bude plynulo rozširovať a na základe dohody s našimi šoférmi obnovovať.

Motivujúce dodatočné prémie k platu
na čas vyplatená mzda
Firemný mobilný telefón
1-2-3 dňové turnusy
víkend doma
isté pracovné miesto v dlhoročnom podniku
moznost uhrady vstupnych nakladov na vodicsky preukaz zo strany firmy pri garancii trvania pracovneho pomeru 3 roky
medzirocna uprava platu

Výhodou absolvované školenie a prax na hydraulickú ruku, alebo ochota absolvovať takéto školenie, kvalifikačná karta vodiča, platné psychotesty, karta vodiča schopnosť dorozumieť sa v nemeckom jazyku.
Z množstva uchádzačov bude uskutočnené výberové konanie a následný osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Pre našu materskú firmu v Rakúsku vyrábame okná dvere a fasády z hliníkovych profilovych systemov heroal, WICONA, HUECK a dodávame uznávaným zákazníkom v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1140940  Megjelentetés dátuma: 14.2.2023  Alapbér (bruttó): 845 EUR/mesiac