Pracovník oddelenie medzinárodnej dopravy , špedície a obchodu

ALTURA s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prax v špedičnej spoločnosti výhodou
- znalosť v oblasti podmienok vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej dopravy
- aktívna komunikácia so zákazníkmi, špedičnými spoločnosťami, vrámci EU, uzatváranie obchodu
- znalosť cudzieho jazyka
- súvisiace administratívne práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť

Altura zabezpečuje prepravu tovaru po cestách Európy a to ako kompletných tak aj čiastočných zásielok. K našim hlavným destináciám patrí: Rakúsko, Nemecko, Francúzsko a Benelux, Slovenská a Česká republika ...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3276463  Megjelentetés dátuma: 17.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac