Baví ťa práca s číslami? Rád sa hráš s makrami a tabuľkami?

Altran Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
4.00 EUR/hod. Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybranéhokandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš novú pracovnú výzvu pre veľkú medzinárodnú spoločnosť, ovládaš Excel (makrá), máš analytické myslenie tak nám neváhaj zaslať CV.
Tvoja náplň práce bude nasledovná:
• príprava a vytvárenie súborov a reportov pre vedenie spoločnosti
• analyzovanie a spracovanie dát
• úzka spolupráca s manažérom firmy

• flexibilný pracovný čas
• možnosť práce z domu (home office)
• zaujímavé výzvy, pri ktorých sa veľa naučíš
• bonus za odporučenie zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Visual Basic - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s MS Excel – (skúsenosť s makramy)
• Analytické zručnosti a proaktívny prístup k riešeniu problémov
• Samostatnosť, kreativita, zodpovednosť
• Schopnosť a ochota zlepšovať procesy
• znalosť anglického jazyka, ale nie je podmienkou

ALTRAN je Capgemini Engineering!

Sme spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá je globálny líder v oblasti poradenstva, digitálnej transformácie, technológií a inžinierskych služieb. Skupina sa vyčleňuje inováciami, ktoré riešia celú radu možností klientov vo vyvíjajúcom sa svete cloudu, digitálnych technológií a platforiem. Capgemini Engineering stavia na svojom silnom 50-ročnom dedičstve a hlbokých odborných znalostiach v jednotlivých odvetviach a umožňuje organizáciám realizovať ich obchodné ambície prostredníctvom celého radu služieb od stratégie až po prevádzku. Zodpovedná a multikultúrna spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá zamestnáva 320 000 ľudí v takmer 50 krajinách, má za cieľ uvoľniť ľudskú energiu prostredníctvom technológií pre inkluzívnu a udržateľnú budúcnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3380086  Megjelentetés dátuma: 4.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4.00 EUR/hod. Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybranéhokandidáta