Talent acquisition specialist s anglickým jazykom

Tiyo a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného tímu hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu „Talent acquisition specialist" s anglickým jazykom (francúzsky alebo nemecký jazyk výhodou). Súčasťou práce bude aj starostlivosť za vedenie officu.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových uchádzačov o prácu (technické pozície – automotive/elektro sektor)
- organizovanie a vedenie pohovorov
- telefonická a e-mailová komunikácia s kandidátmi
- aktívne oslovovanie kandidátov/ prezentácia pracovných ponúk
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (Sales/ Office)
- príprava potrebných dokumentov súvisiacich s obsadením pracovnej pozície
- inzercia voľných pracovných miest
- pravidelné vyhodnocovanie aktivit
- administratívne práce v office

- flexibilný pracovný čas
- zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- medzinárodné prostredie (denné využitie cudzích jazykov)
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- príspevok na stravné
- možnost práce na home office
- Multisport karta
- Cafeterie
- jazykové kurzy
- DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
LinkedIn Recruiter - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recruitment

Počet rokov praxe

2

- prax s náborom a obsadzovaním technických pozícií ( automotive - výhodou)
- prax v personálnej agentúre výhodou
- výborné komunikačné schopnosti
- dynamickosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- kreativita

Jsme předním poskytovatelem vývojových služeb nejen pro automobilový průmysl, ale věnujeme se také vývoji, validaci a testování kolejových vozidel. Od svého založení v roce 1993 vyrostla naše společnost z malé konstrukční kanceláře v dnešního respektovaného vývojového partnera evropských automobilek, dopravců a jejich dodavatelů. S rostoucím týmem přes 245 zaměstnanců poskytujeme služby více než stovce stálých zákazníků po celém světě. Naši firmu tvoří vnímaví a komunikativní odborníci, kteří mají techniku v krvi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4122810  Megjelentetés dátuma: 15.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac