Servisný technik / konzultant, pre pracovisko Svit

ALTO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac13. plat, odmeny, bonusy, ...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o aplikácie pre našich zákazníkov z oblasti HORECA, vrátane starosti o pracovné stanice s operačným systémom Windows vrátane desktopových a office aplikácií. Treba počítať s pracovnými cestami ku zákazníkom a s HOTLINE službami mimo pracovnú dobu.

- samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty
- podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre zákazníkov a kolegov
- komunikácia s ostatnými konzultantmi a vývojármi na Slovensku aj v Česku
- vedenie zákazníkov počas procesu zavádzania našich produktov
- klasifikácia, tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek a následné spísanie špecifikácií, resp. odborných konceptov
- servis, inštalácia PC / NTB
- inštalácia a správa periférií
- hw / sw a podpora užívateľov

- flexibilný pracovný čas
- adekvátne finančné ohodnotenie
- pestrá nie jednotvárna práca
- malý neformálny kolektív
- vianočné odmeny

Svoje štruktúrované životopisy s podrobným popisom pracovnej náplne a zodpovedností v predchádzajúcich zamestnaniach posielajte na adresu [email protected].

K životopisu pripojte aj Vašu žiadosť, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

Výhodou sú kladné referencie z predchádzajúcich zamestnaní vrátane kontaktu na zodpovednú osobu z predchádzajúceho zamestnania.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Hľadáme pracovníkov, ktorí chcú dlhodobý pracovný pomer (5 rokov a viac).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
SQL - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- OS Windows
- Office aplikácie vrátane alternatívnych (Open Office, Libra Office)
- základy počítačových sietí
- vodičský preukaz sk. B
- znalosť AJ a /alebo NJ vítaná
- skúsenosti s podporou desktopových a offiice aplikácií pod OS Windows
- komunikatívnosť
- schopnosť komunikovať so zákazníkom, komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku nie-technicky orientovaným osobám

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- ochota k pracovným cestám
- ochota držať pohotovosť
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota neustále sa vzdelávať
- výhodou sú základné znalosti SQL a DBF tabuliek
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Slovenská softvérová spoločnosť so sesterskou firmou v Česku. Zameraná na vývoj systémov a konzultačné služby pre segment HORECA (hotely, gastro, …). ALTO Slovakia s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti v tejto oblasti.

Centrála: Svit, Pracoviská: Svit a Bratislava

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie, HORECA

Počet zamestnancov
13

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3762614  Megjelentetés dátuma: 16.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac