Recepčná - recepčný & doplnková obsluha v lobby bare

VEŽA Restauran Bistro Bar, Televízna veža Kamzík

Miesto práce
Cesta na Kamzík, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800,00 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie elektronických rezervácii
- prijímanie telefonických rezervácii
- spracovanie rezervácii v rezervačnej knihe
- privítanie hostí pri vstupe do reštaurácie
- regulovanie vyťaženia reštaurácie v priestoroch Altitude restaurant & Brasseria
- administratívne činnosti na základe požiadavky managera
- interaktívna komunikácia s poschodiami reštaurácie
- obsluha v reštauračnom lobby (kávy a nápoje)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- ústretovosť
- flexibilita
- časová nezávislosť
- ochota podieľať na rozvoji reštaurácie

VEŽA Restaurant Bistro Bar - Televízna veža Kamzík

Spoločnosť H70 s.r.o prevádzkuje reštauráciu VEŽA s otočnou plošinou pre hostí, ktorá umožňuje panoramatický výhľad na Bratislavu a vyhliadkové VEŽA Bistro . Bar a kongresovú miestnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3316193  Megjelentetés dátuma: 9.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,00 € netto