Učiteľka v súkromnej škôlke

AlterVita, s.r.o.

Miesto práce
Krupinská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
jún 2020 (aj skôr)
900 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí na vzdelaní a skúsenostiach, s možným rastom do budúcna

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do súkromnej škôlky v Petržalke hľadáme pani Učiteľky s entuziazmom, láskou k deťom a hravou dušou. Nájsť dobrého pedagóga je pre nás alfou a omegou, lebo si uvedomujeme, že škôlka bude len tak kvalitná ako jej učiteľky. Zároveň ponúkame výhody ako max 10 detí na učiteľku, priestor na realizovanie vlastných nápadov či podpora ďalšieho vzdelávania. Veríme, že spoločnými silami sa nám podarí vytvoriť stav kedy pondelok nebude strašiakom :)

Za prioritu v našej škôlke považujeme pohyb nielen vonku (máme vlastný vonkajší dvor), vzťahy (komunikácia, spolupráca, riešenie konfliktov a i.) a čítanie kníh. Učenie skúsenosťou je samozrejmosťou. Inšpirovali sme sa Montessori prístupom, a individuálny prístup k dieťaťu je u nás veľmi dôležitý. Viac o nás Vám radi predostrieme pri osobnom stretnutí.

Hľadáme ako pani učiteľku na TPP/ živnosť tak brigádničky na suplovanie v čase dovolenie paci učiteliek, počas letného obdobia či ako extra pomoc pri niektorých aktivitách.

Priateľský kolektív
strava v škôlke
supervízia
dobré materiálne vybavenie

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala prosím pošlite:
1. CV

2. motivačný list, ktorý by ma l obsahovať aj odpovede na tieto dve otázky:
a. Aký je Váš najkrajší zážitok z práce s deťmi?
b. Ak by ste mali čarovnú paličku a mohli ňou deti naučiť jednu konkrétnu vec aká by to bola?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- tvorivosť

www.spuntik.eu : Založili sme materskú školu, ktorej zmyslom je ponúknuť deťom predškolského veku a ich rodičom nadštandardný prístup, plný pohybu a láskavej výchovy.
ID: 3620733  Megjelentetés dátuma: 25.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac