Sales and Office Assistant

ALSO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Palisády 33, Bratislava
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmesačný bonus 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora pri organizácií interných a externých stretnutí, školení alebo akciách;
• spolupráca s externou účtovnou spoločnosťou;
• administratívna podpora, každodenná komunikácia a korešpondencia;
• zadávanie platieb do interného systému;
• vedenie dokumentácie týkajúcej sa spolupráce s klientmi;
• príprava reportov, dokumentov a prezentácií;
• príprava podkladov pre reporty;
• zodpovednosť za odosielanie objednávok, ich overovanie a kompletácia;
• podpora predajného tímu a práca s kolegmi z iných tímov;
• spolupráce na obchodných prípadoch od začiatku až do konca;
• motivačný program pre zákazníka, pravidelné vyhodnocovanie výsledkov, záverečné správy;
• spolupráca s marketingovým oddelením;
• ad hoc otázky týkajúce sa kancelárie.

• byť súčasťou nadnárodnej distribučnej spoločnosti IT s ambíciami pokračovať v raste;
• stať sa súčasťou dobre fungujúceho pracoviska s dobrými kolegmi, medzinárodným prostredím a humorom;
• odpovedajúce finančné ohodnotenie, bonusy, stravenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

• 1 rok skúseností s predajom a administratívou;
• rodný jazyk slovenčina;
• anglický jazyk (ústna a písomná forma);
• ochota cestovať;
• pokročilé znalosti MS Office (Excel, Powerpoint);
• skúsenosť so systémom SAP by bola výhodou;
• proaktívny, kreatívny, flexibilný, presný a spoľahlivý človek so schopnosťou určiť si priority, odolný voči stresu;
• vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti;
• pozitívny prístup a snaha dotiahnuť veci do konca.

Distribútor výpočtovej techniky

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3848729  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac