Zdravotná sestra pre intenzívnu starostlivosť - Nemecko

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Bavaria, Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody
2 700 EUR/mesiacod 2700 € / brutto + príplatky za nočné a víkendové smeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zdravotnícke zariadenia v oblasti Bayern v Nemecku hľadáme diplomované všeobecné zdravotné sestry so špecializáciou v intenzívnej medicíne. Jedná sa hlavne o intenzívnu ambulantnú starostlivosť a privátnu starostlivosť v domácnosti. Zamestnávateľ ponúka možnosť ďalšieho vzdelávania a tiež poskytuje ubytovanie za zvýhodnenú cenu. Priamo na mieste sa nachádza naša kontaktná osoba, ktorá Vám pomôže s ľahšou adaptáciou v novom prostredí a práci a bude Vám podporou v začiatkoch v novej krajine. Nemecko sa dlhodobo umiestňuje na popredných priečkach rebríčka krajín s najkvalitnejšou zdravotnou starostlivosťou, za čo mimo iné môže aj to, že zdravotnícky personál je podporovaný v ďalšom vzdelávaní a tak je možné pacientom poskytnúť modernú a efektívnu liečbu. Platové ohodnotenie sa pohybuje v závislosti od konkrétneho zariadenia a nadobudnutej kvalifikácie a skúseností. Umiestnenie je v prípade už uznaného vzdelania v niektorej zo spolkových republík v Nemecku možné ihneď alebo na základe dohody, v prípade, že ešte uznané vzdelanie nemáte Vám vieme asistovať.

- nadštandardné platové ohodnotenie
- ubytovanie za zvýhodnenú cenu
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- rýchle sprostredkovanie pracovného miesta
- pomoc s uznaním vzdelania
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pre viaceré zdravotnícke zariadenia v Nemecku hľadáme kvalifikovaný zdravotnícky personál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vzdelanie v obore zdravotná sestra a 5ročná prax v obore
-komunikatívna úroveň nemeckého jazyka na úrovni B2, doložená maturitnou alebo inou skúškou
- uznané vzdelanie a registrácia v komore sestier v Nemecku (pri procese uznania vzdelania Vám vieme pomôcť)
- vodičský preukaz výhodou

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3899638  Megjelentetés dátuma: 21.12.2020  Alapbér (bruttó): 2 700 EUR/mesiac