Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Lekár - Kardiológ

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Karlove Vary, Česko
37 500 - 52 000 Kč/mesiac- základná mzda 37500 – 52 000 CZK/ brutto mesačne + príplatky v prípadne nočných alebo víkendových smien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemocnicu v Karlovarskom kraji v Českej republike hľadáme lekárov so špecializáciou/ záujmom v obore kardiológia, prípadne aj s inými špecializáciami. Zdravotnícky personál nemocnice je podporovaný v ďalšom špecializovanom a celoživotnom vzdelávaní a tak je možné pacientom poskytnúť modernú a efektívnu liečbu. Predpokladá sa účasť na tuzemských aj zahraničných odborných konferenciách a tiež na stážach na predných európskych pracoviskách. Pozícia je vhodná najmä pre lekárov z kategórie L2, možné je ale aj umiestnenie lekára kategórie L1 a L3, platové ohodnotenie sa pohybuje v závislosti od nadobudnutej kvalifikácie a skúseností, zamestnávateľ navyše poskytuje príspevok na stravu a podporu pri hľadaní ubytovania. Umiestnenie je možné ihneď alebo na základe dohody.

- nadštandardné platové ohodnotenie
- 5 týždňov voľna + 3 sick days/ ročne
- pomoc pri zaistení ubytovania
- príspevok na stravu
- zvýhodnený mobilný tarif pre zamestnancov nemocnice
- príspevok na penzijné pripoistenie po odpracovaní 3 rokov
- možnosť profesného rastu a podpora vo vzdelávaní, možnosť odborného vzdelania v invazívnych aj neinvazívnych metódach
- účasť na tuzemských aj zahraničných kongresoch
- odborné stáže na predných európskych pracoviskách

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je popredná nemocnica v kraji Karlove Vary. Zariadenie poskytuje zamestnancom možnosť ďalšieho vzelávania, účasť na tuzemských aj zahraničných konferenciách a stážach. Okrem pozície kardiológa hľadáme pre rovnaké zariadenie aj internistov a pneumológov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

- máte ukončené medicínske vzdelanie
- máte záujem o obor kardiológia a ďalšie vzdelávanie
- máte základný kmeň alebo špecializovanú pôsobilosť (výhodou)

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3832726  Megjelentetés dátuma: 24.1.2020  Alapbér (bruttó): 37 500 Kč/mesiac