Konzultant pre životné prostredie (v laboratóriu)

ALS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Mokráň záhon 4, Ružinov
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
1 300 EUR/mesiacdohodou podľa skúseností kandidáta + odmeny podľa plnenia osobných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce pre pozíciu konzultanta na obchodnej pobočke laboratórií bude:
• Komunikácia s internými a externými klientmi (laboratórium, klienti, prepravné spoločnosti, dodávatelia).
• Prijímanie vzoriek od externých klientov (voda, pôda, potraviny, atď.) a legislatívne a technické poradenstvo podľa jednotlivých analýz
• Preklad dokumentov a statických dát (z češtiny a angličtiny)
• Administratívne práce (práce s laboratórnym systémom, registrácia vzoriek, úprava zákaziek a protokolov, príprava preberacích protokolov)
• Práca v sklade so vzorkovnicami - príprava vzorkovníc pre klientov, objednávanie vzorkovníc z laboratória, balenie vzoriek, objednávanie prepravnej služby, atď.
• Účasť na potrebných školenia a predpoklad osobnostného rastu (produktové školenia, školenia spojené so vzorkovaním, atď.)
- Preferujeme kandidáta s minimálne 2-3 ročnou praxou (nemusí byť v laboratóriach, ale výhodou je prax v obore životého prostredia - vody, odpady, environmentálne poradenstvo)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované prírodovedné vzdelanie so zameraním na chémiu, životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- hlavne komunikatívny a pozitívny kandidát
- technicky zdatný v chémii a pripravený sa učiť nové veci
- samostatný s klientskou orientáciou
- pozícia nie je vhodná pre absolventa

Obchodná pobočka akreditovaného analytického laboratória. Služby v oblasti chemických, fyzikálnych, radiochemických, mikrobiologických a toxikologických analýz. Analýzy v oblasti potravín, krmív, farmácie a životného prostredia. www.alsglobal.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1664894  Megjelentetés dátuma: 17.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac