Technik údržby m/f Hledáme kolegu údržbáře

ALS Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu v Praze hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici: údržbáře.

Máte rádi opravování? Vracení věcí do funkčního stavu? Holdujete pořádku?

Co vás u nás čeká:

  • Každodenní běžná údržba objektu společnosti
  • Zodpovědnost za technický stav zařízení a jejich pravidelná kontrola
  • Pravidelná revize technologických zařízení a zařízení požární ochrany – u nás je bezpečnost na prvním místě
  • Zabezpečovat dodávku technických plynů na pracovištích laboratoří
  • Zodpovídat za udržení pořádku v budově a na přilehlých pozemcích
  • Provádět drobnou údržbu vozového parku
  • Zabezpečovat svoz odpadu a prádla

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: umět a znát

  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Pozitivní přístup a komunikativnost
  • Týmový hráč

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Zajímavou práci na moderních přístrojích
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici
  • Přátelský kolektiv se smyslem pro humor
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Osobní ohodnocení
  • Penzijní připojištění
  • MultiSport karta
  • Možnost účastnit se firemních akcí a večírků
  • Možnost rozvoje (na pracovišti, mimo něj)

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3802602  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.