Laboratórny technik

ALS Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
Prague, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa u nás čaká?
Prácu v laboratóriu ťa naučíme. Príprava vzoriek, základné analytické postupy a obsluha moderných analytických prístrojov pre teba bude hračka. Systém kontroly kvality ISO 17025 pre teba nebude iba číslo. U nás se na kolegov nekričí a na kávu trebárs aj s vedúcou sa taktiež čas nájde.

Čo od teba očakávame my?
Nebudeme ti klamať, chémia je pre nás základ. Práce je u nás dosť, ale tvoja štandardná práca i práca naviac bude náležite ohodnotená. Mal/a by si byť odolný/á voči stresu, pozitívna, komunikatívna osobnosť a hlavne tímový hráč.

A na čo sa môžeš tešiť?
Za dva roky z teba generálny riaditeľ nebude, ale supervízor kľudne áno. Od práce si odpočinieš počas 5 týždňov dovolenky alebo využívaním karty Multisport. I keď nás je veľa, dokážeme sa zabaviť na firemnom večierku a teambuildingu. Vďaka stravenkám neumrieš ani od hladu. Naviac dostaneš osobné ohodnotenie a ďalšie benefity. Môžeš získať aj náborový príspevok a s relokáciou do Prahy ti tiež pomôžeme.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3723987  Megjelentetés dátuma: 24.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiac1000 EUR/mesiac