Kontrolór kvality

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
ALRO-SLOVAKIA s.r.o., Coburgova, Trnava
Termín nástupu
15.02.2022
Mzdové podmienky (brutto)
646 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* plnenie úloh a požiadaviek nadriadeného pracovníka
* 100%-tná vizuálna kontrola kvality produkčných dielov podľa kontrolných inštrukcií a
kritérii kvality
* správna detekcia chýb a korekná kategorizácia chýb
* precízne vypĺňanie záznamov z kontroly do kontrolných listov (Cross Card)
* používanie tvarových šablón a zabránenie mixovaniu artiklov
* identifikácia produktu QC indentifikátorom
* dodržiavanie pracovných inštrukcií
* správna manipulácia a nakladanie s dielmi

* práca na 2 zmeny, od 06:00 do 14:00 a od 14:00 do 22:00
* miesto výkonu práce priamo v Trnave
* dochádzkový bonus 70 EUR
* príspevok pri narodení dieťaťa
* príspevok pri svadbe
* príspevok pri životnom jubileu
* príspevok na rekreáciu
* letná odmena
* zimná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
* práca priamo pod firmu na zmluvu
* príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy
* príspevok na stravovanie v hodnote 4€

V prípade záujmu, prosím pošlite svoj životopis a vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou, ale skúsenosti s kvalitou sú výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* prax v oblasti kvality - výhodou, nie podmienkou
* flexibilný, tímový hráč
* dobré vizuálne schopnosti

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1544695  Megjelentetés dátuma: 3.2.2022  Alapbér (bruttó): 646 EUR/mesiac