Procesný inžinier

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
ALRO-SLOVAKIA s.r.o., Coburgova, Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiacmožnosť prehodnotenia mzdy podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a kontrola linkových operátorov, na linke KTL
- Koordinácia kvality, kontroly a úpravy parametrov,
- Návrhy na zdokonaľovanie, zjednodušenie a optimalizácia procesu, proaktivita,
- Implementácia úprav, dokumentácia, príprava na prípadný audit,
- Chronologická kontrola prác na linke, údržba a čistenie linky,
- Prevedenie testov a ich sledovanie, vypracovanie reportu,
- Príprava pracovných inštrukcií a ich následná optimalizácia, rovnako udržiavanie
existujúcich pracovných inštrukcii v akutálnom stave
- Kompletná implementácia nových projektov.

* Príspevok pri narodení dieťaťa
* Príspevok pri životných jubileách
* Príspevok pri svadbe
* Príspevok na rekreáciu
* Letná odmena
* Zimná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
* Pracie gély a krémy na ruky 3 x ročne
* Príplatky v zmysle Zákoníka práce a Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické -Robotika - lakovacie technológie - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2, ale nie je podmienkou

Počet rokov praxe

2

- Znalosti v oblasti mokrého lakovania - podmienkou,
- Tímový hráč,
- Zodpovedný, flexibilný - v prípade potreby ochota pracovať nad stanovený pracovný čas,
- Schopný pracovať samostatne,
- Technicky orientovaný,
- Anglický jazyk - nevyhnutnosť
- Nemecký jazyk - výhodou,

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1510334  Megjelentetés dátuma: 19.2.2024  Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac