Vodič VZV

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac* dochádzkový bonus 70€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s vysokozdvižným vozíkom, hlavne nakladanie a vykladanie nákladných áut, manipulácia v sklade a zásobovanie produkcie
Správna základná údržba vysokozdvižného vozíka, hlavne správna údržba batérií, čistota vozíka a opatrná manipulácia s vozíkom
Práca podľa bezpečnostných smerníc a pravidiel firmy
Udržiavanie čistoty a organizáciu na pracovnom mieste, teda hlavne v skladových priestoroch
Pomáhanie pri kontrole skladových priestoroch a mesačných inventúrach

* Príspevok pri narodení dieťaťa
* Príspevok pri životných jubileách
* Príspevok pri svadbe
* Príspevok na rekreáciu
* Letná odmena
* Zimná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
* Príplatky v zmysle Zákoníka práce a Kolektívnej zmluvy
* Príspevok na stravovanie

V prípade záujmu, prosím pošlite svoj životopis na e-mailovu adresu, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

platný preukaz na obsluhu VZV - podmienka
flexibilný
tímový hráč
niekoľkoročné skúsenosti v danej oblasti - výhoda

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1328619  Megjelentetés dátuma: 24.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac