Kalkulant

ALPINE SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dĺžky praxe, dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie rozpočtov a kalkulácí pre pridelené ponuky podľa pokynov a špecifikácií priameho nadriadeného; príprava a oceňovanie stavieb, znalosť technologických postupov a cenotvorby

- 100% úhrada stravného
- služobný mobilný telefón a notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria zašlite nám Váš profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list s uvedením názvu pozície.
Preferujeme kontakt prostredníctvom e-mailu. Do predmetu mailu napíšte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.
Prihlásením sa dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov 428/2002 Z.z po dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť zaoberajúca sa vykonávaním inžinierskych, priemyselných a environmentálnych stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1771630  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa dĺžky praxe, dohodou na pracovnom pohovore