Špecialista klientských služieb / Client Service Specialist

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
900 - 1 200 EUR/mesiacMzda závisí od dosiahnutej praxe a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na obchodné oddelenie prijmeme zamestnanca na pracovnú pozíciu Špecialista klientských služieb / Client Service Specialist

Vašou pracovnou náplňou bude:
Riadenie, koordinovanie, reportovanie a vykonávanie úloh pri zabezpečovaní obchodných aktivít v stanovených oblastiach
Klientský servis v oblasti samoplatcovských vyšetrení
Aktívna komunikácia s klientmi (telefonická/e-mailová) - obchodné prípady, stav objednávok
Spracovávanie informácií v interných systémoch (evidencia objednávok, zmena objednávok, stornovanie objednávok, ...)
Interná komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti (obchodné, ekonomické, prevádzkové, IT oddelenie, logistika,...)
Riešenie prípadných reklamácií
Kooperácia s Call centrom
Komunikácia s klientmi ohľadne exitujúcich/nových obchodných príležitostí

Práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
Možnosť odborného a profesijného rozvoja
Motivujúce ohodnotenie a benefity
Bonusy za dosahovanie stanovených cieľov
NB a MT
Doplnkové dôchodkové pripoistenie
Možnosť participácie na medzinárodných projektoch v rámci skupiny
Podpora vzdelávania
Flexibilná pracovná doba, možnosť čerpania Home Office
Ďalšie benefity na regeneráciu pracovnej sily - Cafeteria benefitný systém
Odmeny za pracovné a životné jubileá

Alpha medical je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Diagnostické služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.
Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .
Počet zamestnancov
500-999 zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované sú študijné odbory: Biológia, chémia, laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve, prípadne iné zdravotnícke odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré komunikačné vlastnosti
Aktívny prístup k práci
Proklientský prístup
VŠ vzdelanie - vítané je vzdelanie v oblasti zdravotníctva
Znalosť trhového a konkurenčného prostredia v oblasti zdravotníctva
Prehľad v oblasti laboratórnej diagnostiky v odboroch biochémia, mikrobiológia, patologická anatómia, genetika je veľkou výhodou
Prax na obchodnej pozícii v oblasti zdravotníctva, prípadne farmácie výhodou
Reprezentatívne vystupovanie a komunikácia
Ťah na bránu a orientácia na zákazníka
Samostatnosť, iniciatíva a vytrvalosť
Vysoké pracovné nasadenie
Zodpovednosť
Časová flexibilita

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

ID: 3978617  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac