Sestra na ambulancii (Centrum hemostázy a trombózy Bratislava)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohovoru
1 050 - 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od získanej kvalifikácie a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sestry na hematologickej ambulancii Centra hemostázy a trombózy:
* objednávanie pacientov a zakladanie zdravotnej dokumentácie
* odbery biologického materiálu, aplikácia injekcii, asistencia pri odborných výkonoch a vyšetreniach
* zabezpečovanie chodu ambulancie administratívne - objednávanie spotrebného a kancelárskeho materiálu
* komunikácia s laboratóriom
* denná dezinfekcia povrchov pracoviska
* zástup v prípade výpadku sestry v odberovom mieste

* zaujímavú a perspektívnu prácu v oblasti laboratórnej medicíny
* prácu v špičkovom laboratóriu
* možnosť odborného rastu
* motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
* príspevky na DDS
* voliteľný systém benefitov / Cafeteria
* vernostné a jubilejné odmeny
* stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu a uveďte Vašu preferenciu genetickej alebo hematologickej ambulancie. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

Požadované vzdelanie a prax:
* sestra s maturitou, alebo s ukončeným vysokoškolským vzdelaním 1. alebo 2. stupňa s minimálnou 3-ročnou praxou,
* prax v ambulancii vítaná
Podmienky:
* členstvo v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek
* empatické správanie a komunikácia
* znalosť práce s PC, zvládanie administratívnych úkonov a objednávania pacientov

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3600302  Megjelentetés dátuma: 2.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac