Mikrobiológ (Ružomberok)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
podľa dohovoru
Minimálna dohodnutá mzda je 900 EUR ale jej výška rastie v závislosti od dosiahnutej praxe a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- laboratórna diagnostika v odbore klinická mikrobiológia
- validácia výsledkov vyšetrení
- validácia internej kontroly kvality
- odborné klinicko-mikrobiologické štatistiky
- denný dohľad nad dodržiavaním postupov pre udržanie kvality
- zavádzanie nových vyšetrovacích metodík a postupov

- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rozvoja
- motivujúce ohodnotenie a benefity

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PF - odbor mikrobiológia/virológia, LF - všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (PF / odbor klinická mikrobiológia, LF / odbor všeobecné lekárstvo)
- atestácia v špec. odbore klinická mikrobiológia je veľkou výhodou
- uvítame prax na obdobnej pozícii v laboratórnej diagnostike v odbore klinická mikrobiológia
- záujem o odborný a profesijný rozvoj

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2767243  Megjelentetés dátuma: 22.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Minimálna dohodnutá mzda je 900 EUR ale jej výška rastie v závislosti od dosiahnutej praxe a kvalifikácie