Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Pedikér(ka), Považská Bytsrica

AlmaCare s.r.o.

Miesto práce
M park, Centrum, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacS našim tímom zdieľame úspechy aj formou mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za poskytovanie služieb pedikúry zákazníkom v beauty salóne : suchá a mokrá pedikúra, úprava nechtového lôžka, klasické lakovanie nechtov
- Kontakt so zákazníkmi, rezervácie, komunikácia emailom, telefonicky, osobne, cez rezervačný systém web stránky
- Občasná obsluha e-kasy, prijímanie platieb, práca s hotovosťou
- Predaj produktov beauty

Práca v príjemnom kolektíve
Len to najlepšie vybavenie a produkty
Pokrytá recepcia a rezervácie umožňujú úplný fokus na pedikúru a zákazníka

Pracovný čas 40h/týždeň je ako kompromis medzi možnosťami zamestnanca a potrebami zákazníkov (dopyte) rozložený do 5 dní - salón je otvorený od 9.00 do 20.00 PO-PI

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedikér, manikér

Prax na pozícii/v oblasti

pedikér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Má rád zákazníka
Má rád pedikúru a chce sa neustále zlepšovať
Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Samostatnosť
Finančná a ekonomická gramotnosť

Prevádzkujeme salóny krásy zamerané na pedikúru, manikúru, kozmetiku, masáže a skincare v BA a TT.
ID: 4156231  Megjelentetés dátuma: 14.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac