Prevádzkar

ALM Consulting s.r.o.

Miesto práce
Hotel v Senci, Slnečné jazerá, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Plnohodnotná starostlivosť o zverenú prevádzku
-Zodpovednosť za kvalitu a úroveň poskytovaných služieb a spokojnosť zákazníkov
-Pravidelné kontrolovanie stavu a čistoty prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
-Realizovanie záujmov vedenia spoločnosti
-Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami
-Zodpovednosť za vedenie skladového hospodárstva
-Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
-Inventarizácia tovaru a materiálu a majetku
-Riadenie, odborné vedenie a kontrola všetkých zamestnancov prevádzky
-Riešenie personálnych záležitosti a motivovanie zamestnancov
-Dozeranie na plnenie hospodárskych cieľov spoločnosti

- motivujúci hodnotiaci systém a garancia stabilnej spoločnosti
- perspektívne zameranie na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry
- dynamické pracovné prostredie
- a ešte mnoho viac

Pripojte prosím súhlas osobných údajov v nasledovnom znení: "Udeľujem spoločnosti ALM Consulting s.r.o. dobrovoľný súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov pre účely procesu náboru ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, hotelierstvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť pri plnení úloh, manažérske - schopnosti, schopnosť viesť a motivovať zamestnancov,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- dobré komunikačné schopnosti,
- časová flexibilita,
- lojálnosť,
- bezúhonnosť,
- profesionálne vystupovanie,
- skúsenosť s riadením podobnej prevádzky výhodou,

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodom, spracovaním údajov, poskytuje administratívne služby a vedenie účtovníctva.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3284981  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou