Údržbár

ALM Consulting s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 39, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy a údržba zariadenia budov, areálu MADARAS
- opravy a údržba predajní (aj mimo SNV)
- odstraňovanie mechanických porúch elektrických brán, dverí
- výmena žiaroviek, žiariviek, led osvetlenia, lámp, nahodenie ističov
- opravy poškodených elektrických zásuviek, predlžovačiek
- drobné vodoinštalačné práce (pretekanie WC, netesnosť vodovodných batérií)
- bežné opravy kancelárskeho nábytku (aj montáž), dverí, okien, podláh
- manipulácia, premiestňovanie a uloženie materiálu, interiérového vybavenia
- bežné opravy stien, stropov (stierkovanie, maľovanie)
- zabezpečovanie poriadku na pridelenom pracovisku – priestor správy budov
- zimná/letná údržba (kosenie, čistenie spevnených plôch od burín, odpratávanie snehu, posyp chodníkov)

- motivujúci hodnotiaci systém a garancia stabilnej spoločnosti
- perspektívne zameranie na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry
- dynamické pracovné prostredie
- a ešte mnoho via

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis pomocou formulára alebo priamo na e-mail : [email protected]

Pripojte prosím súhlas osobných údajov v nasledovnom znení: "Udeľujem spoločnosti ALM Consulting s.r.o. dobrovoľný súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov pre účely procesu náboru ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodom, spracovaním údajov, poskytuje administratívne služby a vedenie účtovníctva.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3283196  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou