Najlepší obchodník pre Prešovský kraj - (VT, MI, HE, BJ, SV, SP)

ALLMEDIA s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.8.2021
1 000 - 1 500 EUR/mesiac+kvartálne prémie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme si k sebe do tímu kolegu v PO , ktorý k nám zapadne pracovne aj ľudsky. Dostaneš príležitosť vybudovať si sieť zákazníkov, ktorým sa budeš venovať na maximum a snažiť sa im vyhovieť, čo v našom biznise nie je vždy najľahšie. U existujúcich zákazníkov rýchlo získaš skúsenosti a rutinu - bez predchádzajúcich skúseností to ale nemá zmysel riešiť, keďže dostaneš región so zákazníkmi zvyknutými na špičkový servis a výborné vzťahy. V obidvoch regiónoch musíš od začiatku ukázať, čo v tebe je, pretože začneš od piky. Budeš mať na starosti celú obchodnú agendu – oslovovanie nových klientov, vypracovanie cenových ponúk, vystavovanie faktúry a vybavovanie reklamácií, popredajnú starostlivosť, predvádzacie akcie a školenia ...
Nemusíš sa však ničoho báť, so všetkým ti tu pomôžeme a všetko ti vysvetlíme. Nájdeš u nás veľa ľudí, ktorým môžeš zavolať a opýtať sa ich na riešenie svojich/klientových problémov. Pri rozbehu budeš mať pri sebe kolegu, čo ti pomôže dostať sa do obrazu.
Bez firemného auta a mobilu to už dnes v branži nejde, tak dúfame, že máš platný vodičský preukaz a najazdených viacej km bez nehody. Pošli nám svoj životopis a my sa s tebou veľmi radi pri káve alebo čaji porozprávame o možnostiach práce u nás.

Benefity
• Hlavný pracovný pomer, motivujúce finančné ohodnotenie
• Technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu
• Intenzívne koučovanie
• Mobilný telefón - aj na súkromné účely
• Stravné lístky, nápoje zadarmo
• Práca iba v pracovné dni
• Odborné vzdelávanie
• Zamestnanecké zľavy (na sortiment obchodovaný našou spoločnosťou)

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor budú kontaktovaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

ALLMEDIA s.r.o. sa už 34 rokov zaoberá profesionálnymi riešeniami pre stavebníctvo v oblasti kotviacej a upevňovacej techniky, stavebnej chémie, náradia, pások a fólií.

Vďaka spolupráci so svetovými lídrami v týchto oblastiach si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu na trhu s lojálnymi klientmi.

Centrála v Bratislave, pobočka v Prešove a od roku 2006 aj organizačná zložka v Brne nám umožňujú zabezpečiť rýchly dodávateľský servis na Slovensku a v Českej republike. Skúsený a stabilný tím 60 zamestnancov je zárukou zákazníckych služieb na vysokej úrovni.

Bližšie info na www.allmedia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1676735  Megjelentetés dátuma: 8.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac