IT špecialista

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2021
Od 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta

Náplň práce

  • riadenie nasadzovania zmenových požiadaviek a ich testovanie
  • evidencia sprievodnej dokumentácie a akceptačných protokolov k zmenám
  • spolupráca pri riešení incidentov pri nasadzovaní zmien
  • spracovanie hromadných tlačových výstupov
  • testovanie nových tlačových súborov a riešenie užívateľských reklamácií
  • tlačový reporting
  • distribúcia tlačových súborov externej spoločnosti na spracovanie
  • účasť na vybraných IT projektoch oddelenia
  • pripomienkovanie vybraných pracovných smerníc a interných predpisov
  • zodpovednosť za dodržiavanie informačnej bezpečnosti a ustanovení zákona o ochrane osobných údajov

Požiadavky na kandidáta

  • úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou, VŠ vzdelanie I. stupňa výhodou (IT alebo ekonomické zameranie výhodou)
  • prax v oblasti nasadzovania IT zmien a hromadného spracovania dát v nadnárodnej korporácii – 2 roky výhodou
  • znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 je podmienkou
  • znalosť práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint - pokročilý)
  • znalosť vytvárania makier a scriptov je podmienkou
  • znalosť procesu nasadzovania zmenových IT požiadaviek
  • znalosť hromadného spracovávania dát – tlačové zostavy a pod.
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • zvládanie vykonávania dennej rutinnej prevádzky

Čo ponúkame

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • príspevok na firemné životné poistenie a zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50 %
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť, resp. príspevok zamestnávateľa na relaxačné pobyty nad rámec zákona
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu
  • príspevok na Multisport kartu, resp. príspevok na letné tábory pre deti
  • programy a prednášky odborníkov zamerané na podporu zdravého životného štýlu
  • flexibilný pracovný čas
  • po skúšobnej dobe možnosť telepráce 2 dni v týždni

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu.

Pracovná pozícia je na zastupovanie počas dlhodobej PN do 31.12.2021 (s možnosťou predĺženia na 1 rok).

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 4075922  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac