Analytik procesov senior

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2021
Od 2 150 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta

Náplň práce

  • navrhovanie a redizajnovanie procesov v rámci spoločnosti v spolupráci so zástupcami týchto funkcií
  • spolupracovanie s analytikmi pri "Business-to-IT translation" predovšetkým v oblasti zadefinovania biznis a procesných oblastí
  • implementovanie organizačného nastavenia podľa navrhnutej štruktúry
  • riadenie transformačných projektov v oblasti BPM
  • navrhovanie zmien v procesoch vyplývajúcich z legislatívy
  • zabezpečovanie implementácie zmien v procesoch vyplývajúch z legislatívnych požiadaviek
  • dokumentovanie procesov a ich zmien v čase

Požiadavky na kandidáta

  • VŠ vzdelanie
  • znalosť MS Office, znalosti SW na mapovanie procesov výhodou
  • aktívna znalosť anglického jazyka, na úrovni C výhodou
  • skúsenosti s BPM (business process management) a BPR (business process reingeneering) veľkou výhodou
  • práca s ADONIS, resp inými nástrojmi pre mapovanie procesov výhodou
  • znalosť procesov v zverenej oblasti výhodou (životné / neživotné poistenie)
  • výborné komunikačné zručnosti
  • schopnosť pracovať samostatne, ale aj efektívne v rámci tímu
  • biznisová orientácia
  • kreatívne myslenie
  • schopnosť riešiť problémy a hľadať riešenia
  • analytické zručnosti
  • logické a kritické myslenie
  • negociačné schopnosti
  • schopnosť dosahovať výsledky v rámci odsúhlaseného časového rámca
  • schopnosť pracovať v rýchlo meniacom sa prostredí

Čo ponúkame

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • príspevok na firemné životné poistenie a zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50 %
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť, resp. príspevok zamestnávateľa na relaxačné pobyty nad rámec zákona
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu
  • príspevok na Multisport kartu, resp. príspevok na letné tábory pre deti
  • programy a prednášky odborníkov zamerané na podporu zdravého životného štýlu
  • flexibilný pracovný čas

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 4053843  Megjelentetés dátuma: 29.3.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 150 EUR/mesiac