Brigádnik pre odbor finančných aktuárov

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
5 €/hod

Náplň práce

  • stochastické a deterministické modelovanie v neživotnom a v životnom poistení
  • kalkulácia a testovanie primeranosti technických rezerv
  • tvorba aktuárskych analýz, spolupráca pri tvorbe finančných plánov a projekcií, príprava štatistických prehľadov
  • zabezpečenie, testovanie a kontrola vstupných dát pre analýzy, testovanie aktuárskych systémov

Požiadavky na kandidáta

  • študent 3. alebo 4. ročníka s matematickým zameraním
  • znalosť poistnej matematiky, štatistiky a teórie pravdepodobnosti
  • prax v aktuárstve výhodou
  • znalosti z účtovníctva výhodou
  • znalosť práce s PC (MS Excel, MS Access, SQL)
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • analytické a logické myslenie
  • ochota učiť sa
  • samostatnosť, iniciatíva, kreativita, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie
  • komunikačné schopnosti

Čo ponúkame

  • prax v najväčšej komerčnej poisťovni
  • flexibilná pracovná doba
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť dlhodobej brigády

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu.

Práca je na Dohodu o brigádnickej práci študenta, finančné ohodnotenie je 5 €/hod.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Janka Matisková
Tel.: +421918971093
E-mail: poslať životopis
ID: 3855148  Megjelentetés dátuma: 23.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 €/hod