Špecialista finančných trhov

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1250 € brutto/mesačne

Náplň práce

  • realizácia nákupu a predaja cenných papierov (najmä dlhopisy a podielové fondy) a uzatváranie depozitných obchodov
  •  investovanie finančných prostriedkov v mene poistených
  •  analyzovanie investičných príležitostí a kreditného rizika obchodných partnerov
  •  monitorovanie diania na finančných trhoch
  •  zabezpečovanie činností spojených s cash manažmentom
  •  vykonávanie platobného styku
  •  vykonávanie evidencie transakcií v systéme SAP

Požiadavky na kandidáta

  • VŠ vzdelanie ekonomické II. stupňa
  •  2 roky praxe v oblasti finančných investícií (v oblasti poisťovníctva výhodou)
  • pokročilá znalosť práce s MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  •  znalosť práce s Bloomberg Terminal výhodou
  •  plynulá znalosť anglického jazyka
  •  analytické myslenie, zmysel pre detail
  •  ochota neustále sa zlepšovať, aktívny a inovatívny prístup

Čo ponúkame

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50 %
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 3579216  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1250 € brutto/mesačne