Cukrárka

ALL PROF Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 € - 1 100 € závisí od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v pekárničke na jednu zmenu, pečenie domácich kysnutých a iných koláčov podľa tradičných receptúr, udržiavanie čistoty na pracovisku, dodržiavanie hygienických predpisov. Koláčiky sa pečú na objednávky a do predaja.

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám, prosím, svoj profesný životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť prevádzkujúca malú pekáreň v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- prax v cukrárskej výrobe
- záujem o nové receptúry
- manuálna zručnosť
- inovatívny prístup
- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Personálno poradenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou vyhľadávania kandidátov na pracovné miesta.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3413855  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € - 1 100 € závisí od praxe