Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor - telekomunikácie, IT, elektrotechnika

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Ružinov
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda od 800 €/mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Chcel by si pracovať pre jednu z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v strednej Európe?
• Máš rád výzvy a chcel by si svoju kariéru odštartovať niekde, kde vedia ako rozpoznať a následne rozvíjať tvoj talent?
Ak si rádioamatér, zaujímaš sa o vojenskú telekomunikačnú techniku a vieš zostrojiť elektronické obvody a zariadenia, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Hľadáme stážistov, ktorí by počas dvanástich mesiacov robili na zaujímavých a jedinečných projektoch a dostanú priestor ukázať svoje zručnosti, vedomosti a záujmy.
U nás Ťa čaká:
• Návrh riešení a systémov v oblasti obranných a bezpečnostných informačných a komunikačných technológií
• Spracovanie podkladov do projektovej dokumentácie
• Objednávanie IKT materiálu a súčiastok, a vedenie skladových zásob
• Participácia na implementácii obranných a bezpečnostných IKT systémov (výroba, inštalácia, konfigurácia, oživenie, testovanie, školenie)
• Technická podpora nasadených IKT riešení (diagnostika, meranie, údržba a opravy, zmena konfigurácie, výmena hardvéru, a pod.)
• Konzultačná / poradenská činnosť
• Vypracovanie podrobnej technickej dokumentácie
• Vypracovanie podkladov do prezentácií

Sme integrátorom, vývojárom a konzultačnou spoločnosťou v oblasti informačných a komunikačných technológií, ktorá sa môže pýšiť stále rastúcim počtom kontraktov s NATO agentúrami a nadnárodnými spoločnosťami v oblasti leteckej a obrannej techniky, ako sú Airbus, BAE Systems a mnohé ďalšie.

Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia.
U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch.
V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Ostatné výhody:
• získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
• práca na samostatých projektoch
• hodnotenie od mentorov
• osvedčenie o absolvovaní stáže

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné a telekomunikačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné znalosti:
• Základné elektrotechnické merania, diagnostika a oprava elektronických zariadení a kabeláže
• Odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa minimálne § 21, Vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z.z.
• Certifikáty z oblasti IKT vítané

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť, dôslednosť
• Schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
• Schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
• Samostatnosť a komunikatívnosť
• Schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamicky sa meniacim požiadavkám
• Schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)

Aliter Technologies ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja dodáva sofistikované a jedinečné technologické riešenia prispôsobené potrebám klientov. Spoločnosť má tri hlavné produkčné divízie. Divízia IKT systémov sa zameriava na integráciu bezpečnej IKT infraštruktúry s vysokou pridanou hodnotou, ako sú dátové centrá, komunikačné systémy a siete. Divízia softvérového vývoja poskytuje klientom inovatívne riešenia prispôsobené ich potrebám a buduje vlastné produktové portfólio v oblasti automatizácie cloud-u, orchestrácie služieb a prevádzky kontaktných centier. Divízia Špeciálnych systémov ponúka návrh, vývoj a integráciu produktov a riešení určených pre ozbrojené sily, záchranné a policajné útvary a použitie v taktickom prostredí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR11 ZIS
E-mail: poslať životopis
ID: 3540713  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda od 800 €/mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.