Frontend developer

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1500€/mes. a viac, v závislosti od Vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj PHP (Yii) a Javascript (React) aplikácií
• Spolupráca s vývojovým tímom a testermi
• Podpora pre architektov pri riešení
• Tvorba unit testov
• Tvorba dizajnovej dokumentácie a výstupov pre fázu vývoja
• Správa technickej dokumentácie

• participácia na medzinárodných projektoch
• možnosť sebarealizácie
• možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
• zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)
• stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť UML
  • Skúsenosť s Sparx Enterprise Architect je vítaná
  • Minimálne 2 roky skúseností s analýzou a návrhom aplikácii
  • Minimálne 2 roky vývoj PHP, alebo Javascript
  • Znalosť databázových platforiem Oracle, PostgreSQL
  • Znalosť React výhodou

Aliter Technologies ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja dodáva sofistikované a jedinečné technologické riešenia prispôsobené potrebám klientov. Spoločnosť má tri hlavné produkčné divízie. Divízia IKT systémov sa zameriava na integráciu bezpečnej IKT infraštruktúry s vysokou pridanou hodnotou, ako sú dátové centrá, komunikačné systémy a siete. Divízia softvérového vývoja poskytuje klientom inovatívne riešenia prispôsobené ich potrebám a buduje vlastné produktové portfólio v oblasti automatizácie cloud-u, orchestrácie služieb a prevádzky kontaktných centier. Divízia Špeciálnych systémov ponúka návrh, vývoj a integráciu produktov a riešení určených pre ozbrojené sily, záchranné a policajné útvary a použitie v taktickom prostredí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR11 ZIS
E-mail: poslať životopis
ID: 3269542  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1500€/mes. a viac, v závislosti od Vašich skúseností