Technicko-administratívny asistent pre developerskú firmu

Alfa facility management s.r.o.

Miesto práce
Pestovatelska 13, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme asistenta pre technické oddelenie medzinárodnej developerskej firmy.
Výhodou je stredoškolské vzdelanie stavebného alebo technického smeru s minimálne jednoročnou praxou v podobnej oblasti ako napríklad pôsobenie v developerskej, stavebnej spoločnosti a podob.

Požadujeme aktívne maďarský a slovenský jazyk ako aj komunikačné základy angličtiny

Zodpovednosti:
- spracovávanie objednávok, zmluv a faktúr
- príprava stavebnej a inej technickej dokumentácie potrebnej pri projektovaní, výstavbe a správe budov
- zabezpečovanie administravtívy spojenej s verejným obstarávaním v oblasti stavebníctva a civilného inžinierstva
- vyhodnocovanie uskutočnených tendrov
- archivácia a aktualizácia dokumentov
- kontrola pracovníkov výstavby
- zvládanie stresových situácií na pracovisku

- zmluva na plný pracovný úväzok
- volno za prácu nadčas
- možnosť kariérneho rozvoja v medzinárodnej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch v krajinách EU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Alfa Group realizovala a prevádzkuje mnoho projektov v regióne strednej Európy a Nemecka. V oblasti komerčných nehnuteľností je aktívna od roku 1997, keď začala pôsobiť v Českej republike, neskôr v Maďarsku a následne, od roku 2002, aj na Slovensku. Spravuje a prenajíma nehnuteľnosti na komerčné účely, skladovanie, bývanie, prevádzkuje retailové parky a obchodné centrá a iné.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3255696  Megjelentetés dátuma: 28.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500